Tel:  0216 471 63 05
Cep: 0532 512 21 40
Anıt Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Depolama Hizmetleri İstanbul

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı – İstanbul. Cep: +90 (532) 512 21 40

Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Ataköy bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

Evden eve nakliye artık Ataköy’de daha rahat ve daha güvenli. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Ataköy‘deki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Ataköy müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

 

NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

ATAKÖY

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan bir semt olup Türkiye’de uygulanmış ilk uydu kent projelerinden biridir. 2000 yılı nüfusu 43.136 kişi olarak kaydedilmiştir. Mahallenin posta kodu 34158’dir.

Emlak Bankası’na ait bir proje olan Ataköy, bugün 11 kısıma yayılan apartman bloğu tarzındaki yapılarıyla, ortalama bir ilden fazla nüfusu barındıran bir yerleşimdir. İdari olarak Bakırköy sınırları içinde yer alan Ataköy, Yunus Emre Kültür Merkezi, Bakırköy Belediye Konservatuarı, Galleria Alışveriş Merkezi, Ataköy Marina, Atrium AVM gibi kurum ve merkezleri de içinde bulundurur.

Bahçelievler’in Şirinevler semtine komşudur ve iki semt birbirlerine E-5 (D-100) karayolu üzerinden bir üst geçit ile bağlanır.

Bugünkü Ataköy

Ataköy bugünkü haliyle, merkezlere yakınlığı, yapıların kalitesi,park ve yeşil alanları ile İstanbul’un en lüks semtlerindendir. Bölgede hala gelişmekte olan Residence arazileri ve siteleri Ataköy’ün değerini giderek arttırmaktadır. Sonradan yapılan Bahçeşehir, Ataşehir ve Halkalı Konutları gerek konum,gerek çevre ve park düzeni, gerek merkeze mesafeseleri ile Ataköy’ün artılarına sahip olmamaktadır.

Ataköy Bugün 4 muhtarlık tarafından yönetilmektedir. Bunlar: Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısım, Ataköy 3-4-11. Kısım ve Ataköy 7-8-9-10. Kısım’dır.