Tel:  0216 471 63 05
Cep: 0532 512 21 40
Anıt Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Depolama Hizmetleri İstanbul

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı Bostancı – İstanbul.Cep: +90 (532) 512 21 40

Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Bostancı bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

Evden eve nakliye artık Şişli’de daha rahat ve daha güvenli. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Bostancı‘daki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Bostancı müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

BOSTANCI

Bostancı, İstanbul ilinin, Kadıköy ilçesine bağlı mahallesi. Sahilden yukarı doğru 2,5 kilometre uzanır. Batıda Suadiye ile, doğuda Maltepe ilçesine bağlı olan Altıntepe ile komşudur.
Bostancı Evden Eve Nakliyat
Ulaşım olarak en merkezi noktalardan bir tanesidir. Deniz otobüsü seferleri ve her ekspresin durduğu Bostancı Tren İstasyonu bulunmaktadır. Taksim ve Kadıköy dolmuşlarının kalkış noktasıdır. Aynı şekilde Mecidiyeköy/Taksim ve Ümraniye otobüsleri de buradan kalkmaktadır. Ana aksı Prof.Ali Nihat Tarlan Caddesidir. Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi, Leman Kaya İlköğretim Okulu bu semtte bulunmaktadır.

Bostancı Gösteri Merkezi , Lunapark , Kaya Sitesi ve Civciv Mahallesi en bilindik yerlerindendir.