Tel:  0216 471 63 05
Cep: 0532 512 21 40
Anıt Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Depolama Hizmetleri İstanbul

Şehir İçi

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı Bostancı – İstanbul.Cep: +90 (532) 512 21 40

Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Bostancı bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

Evden eve nakliye artık Şişli’de daha rahat ve daha güvenli. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Bostancı‘daki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Bostancı müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

BOSTANCI

Bostancı, İstanbul ilinin, Kadıköy ilçesine bağlı mahallesi. Sahilden yukarı doğru 2,5 kilometre uzanır. Batıda Suadiye ile, doğuda Maltepe ilçesine bağlı olan Altıntepe ile komşudur.
Bostancı Evden Eve Nakliyat
Continue reading

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı Mecidiyeköy İstanbul. Cep: +90 (532) 512 21 40 Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Mecidiyeköy bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

Evden eve nakliye artık Mecidiyeköy’de daha rahat ve daha güvenli. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Mecidiyeköy’deki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Mecidiyeköy müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

MECİDİYEKÖY

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Continue reading

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı İstanbul. Cep: +90 (532) 512 21 40

Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Bakırköy bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

Evden eve nakliye artık Bakırköy’de daha rahat ve daha güvenli. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Bakırköy’deki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Bakırköy müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

İstanbul Bakırköy’de Ataköy 1. kısım, Ataköy 2-5-6. kısımlar, Ataköy 3-4-11. kısımlar, Ataköy 7-8-9-10. kısımlar, Basınköy mahallesi, Cevizlik mahallesi, Kartaltepe mahallesi, Sakızağacı mahallesi, Şenlikköy mahallesi, Yeşilköy
mahallesi, Yeşilyurt mahallesi, Yenimahalle, Zeytinlik mahallesi, Zuhurtbaba Mahallelerinde evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, nakliye, evden eve nakliye hizmetlerimize ulaşmanız için size bir telefon kadar yakınız.

NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

BAKIRKÖY

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ilçedir. Continue reading

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı İstanbul.Cep: +90 (532) 512 21 40

Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Kadıköy bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

Evden eve nakliye artık Kadıköy’de daha rahat ve daha güvenli. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Kadıköy‘deki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Kadıköy müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

KADIKÖY

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy (eski adı Kalkedon) İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ilçesi. Anadolu Yakası’nın güney batısında bulunan Kadıköy, batı ve güneyde Marmara Denizi, kuzeyde Üsküdar, doğuda Ataşehir ve Maltepe ilçeleriyle çevrilidir.

İlçe sınırları içinde Göztepe (235 m) gibi önemli yükseltiler olmasına karşın, Kayışdağı ve Çamlıca eteklerinden Marmara Denizi’ne doğru uzanan hafif dalgalı düzlükler ve taşlı eğimler tüm araziye hakimdir. Bu oldukça düz arazi üzerinde Fikirtepe, Acıbadem, Altıyol, Küçük Moda (Cevizlik) ve Koşuyolu öbür önemli tepe noktalarını oluşturmaktadır. Haydarpaşa ve Kalamış koyları ile Moda ve Fenerbahçe burunlarının yer aldığı hareketli bir kıyı çizgisi yer almaktadır. Fenerbahçe Burnu ile Bostancı arasında sahil şeridi fazla girintili çıkıntılı olmayan oldukça düz bir çizgiye sahiptir. Ancak sahil şeridi yapılan dolgularla doğal özelliğini önemli ölçüde yitirmiştir. Bugün Kadıköy sınırları içinde halen doğal görünümünü koruyabilmiş kıyı parçalarına Fenerbahçe Burnu’nda çok sınırlı olarak rastlamak mümkündür. Kadıköy’ün başlıca akarsuları Kuşdili Deresi (Kurbağalıdere), Çamaşırcı Deresi (Bostancı Deresi), Turşucu Deresi ve Seyit Ahmet Deresi’dir.

Kadıköy’de birçok sinema ve tiyatro vardır.Sahilde bulunan Eski Hal binasındaki Konservetuar ve Belediye tiyatrosu ve diger çoğu 1992 yılında yaya yolu haline getirilen Bahariye Caddesi’ndedir. Süreyya Operası,Reks Sineması, Barış Manço Kültür Merkezi, Caddebostan Kültür Merkezi, Haldun Taner Sahnesi, Halis Kurtça Kültür Merkezi, Müjdat Gezen Tiyatrosu, Çağdaş Sahne, Enver Demirkan Tiyatrosu, Bostancı Gösteri Merkezi başlıca gösteri ve performans alanlarından bazılarıdır. 1970li yıllara kadar muhteşem binası ayakta duran Opera Sinema ve tiyatro salonu şimdilerda paşaj halindedir. İlçede 20′ye yakın sinema salonu vardır. 2005′te şair Sunay Akın tarafından kurulan İstanbul Oyuncak Müzesi Göztepe’dedir.

Kadıköy İlçesi’nde egemen ekonomik etkinlik ticarettir. Kadıköy çarşısı, Altıyol ile Bahariye Caddesi ve Bağdat Caddesi çevrelerinde yoğunlaşır. Bağdat Caddesi üzerinde çok sayıda ünlü markanın şubesi vardır.

Ayrıca bazı aramalarda bulunan hayvancılık ile ilgili araçlar balıkçılık aletleri halkın eski zamanlarda hayvancılık ve balıkçılık ile uğraştığını gösterir. Tarım ile ilgili hiçbir kalıntının olmaması da tarımın yaygın olmadığına bir göstergedir.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı İstanbul.Cep: +90 (532) 512 21 40

Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Beşiktaş bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

Evden eve nakliye artık Beşiktaş’ta daha rahat ve daha güvenli. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Beşiktaş‘taki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Beşiktaş müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN>>

BEŞİKTAŞ

Beşiktaş, İstanbul’un bir ilçesidir. Adını İstanbul’un en eski semtlerinden bir olan Beşiktaş semtinden alır. İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında yer alan ilçe batıda Şişli ve Kağıthane, güneybatıda Beyoğlu, kuzeyde Sarıyer ilçeleriyle komşudur. Yüzölçümü 11 km², İstanbul Boğazına olan sahil uzunluğu 8,375 metre, nüfusu ise 2007 sayımına göre 191.513’tür.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı İstanbul.

Cep: +90 (532) 512 21 40

 

Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Göktürk bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

vden eve nakliye artık Göktürk’de daha rahat ve daha güvenli. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Göktürk‘teki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Göktürk müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN>>

GÖKTÜRK

Göktürk Evden Eve Nakliyat

 

Göktürk Bölgesi İstanbul ilinin Avrupa yakası sınırlı içinde olup, doğusunda KEMERBURGAZ ile komşu, Kuzeyinde sulama gölet’i bulunan, doğa ile bütünleşik yapı içinde her yönden ormanlarla (BELGRAT ORMANLARI ) kaplı, hızla gelişmekte olan bir beldedir.
Göktürk Bölgesi İstanbul ilinin Avrupa yakası sınırlı içinde olup, doğusunda KEMERBURGAZ ile komşu, Kuzeyinde sulama gölet’i bulunan, doğa ile bütünleşik yapı içinde her yönden ormanlarla (BELGRAT ORMANLARI ) kaplı, hızla gelişmekte olan bir beldedir.

Kent merkezine ( TAKSİM) 25 km., Tem otoyolu HASDAL Kavşağına ise sadece 10 km. Mesafede bulunmaktadır. KARADENİZ kıyısına olan uzaklığı ise 17 km.’dir.

1958 yılına kadar adı PETNAHOR olan beldemizin ismi bu tarihte devlet tarafından “GÖKTÜRK” olarak değiştirilmiştir. PETNAHOR ismi Rumca kökenli olup, “HOROZLU KÖY” anlamına gelmektedir. Yörenin en yaşlıları bu köyde çok eskilerde bolca horoz çiftliği bulunduğundan bu isim konmuştur.

Göktürk Bölgesi en eski eserlerinden olan, 1605 yılında Darusade Ağası Hacı Mustafa Ağa tarafından yaptırılan cami ve çeşme ile beldemizin ambleminde yerini bulan ve sembolleşen 711 m. uzunluğunda ve 25 mt. Yüksekliğinde 2 katlı tarihi su kemerleri bulunmaktadır.

Göktürk Bölgesi bulunan su kemerlerinin çok az bir bölümü eski roma temeli üzerine oturtulmuş olmasına rağmen tümü Osmanlı eseridir.

Mimar Sinan tarafından eski temeller üzerine yaptırılan su kemerleri, 1563 yılında sel felaketinden sonra yine Mimar Sinan tarafından tamir edilmiştir.

Göktürk Bölgesi daha önceki yıllarda köy statüsünde iken 1994 yılında Belde Belediyesi olmuştur.

Beldemiz doğal güzelliği bakımından çok değerli ve zengin bir yapıya sahiptir. Sık orman dokusunun yanı sıra, su kaynakları yönünden de çok zengindir.. Beldenin içinde toplam 20 tane irili ufaklı içme suyu kaynakları bulunmaktadır.

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı – İstanbul. Cep: +90 (532) 512 21 40

Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Ataköy bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

Evden eve nakliye artık Ataköy’de daha rahat ve daha güvenli. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Ataköy‘deki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Ataköy müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

 

NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

ATAKÖY

Ataköy Evden Eve Nakliyat Continue reading

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı İstanbul. Cep: +90 (532) 512 21 40 Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Bağcılar bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.Evden eve nakliye artık Bağcılar’da daha rahat ve daha güvenli. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Bağcılar‘daki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Bağcılar müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN>>

BAĞCILAR

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Continue reading

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı Ataşehir – İstanbul.

Cep: +90 (532) 512 21 40

Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Ataşehir bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

Evden eve nakliye artık Ataşehir’de daha rahat ve daha güvenli.  Varyap binalarından ve diğer binalardan taşınma hizmetiniz için bizi arayınız. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Ataşehir‘deki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Ataşehir müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

NAKLİYE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

ATAŞEHİR

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bir ilçe. Güneyinde Maltepe, güney batısında Kadıköy, batısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur.

Kadıköy’e bağlı bir semt iken, 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Ataşehir ilçesi 25,84 km²’lik bir alan içinde, 361,621 nüfusa ve toplam 17 mahalleye sahiptir.

1990’lı yıllarda Emlak Bankası iştirakiyle inşaatına başlanan Türkiye’nin en kapsamlı uydu kent projelerinden biri olan Ataşehir, bugün de TOKİ’nin yatırımlarının odak noktasıdır. Bir uydu kent olarak yerleşimi planlıdır. Bünyesinde Palladium ve Optimum gibi alışveriş merkezleri, ofisler ve yüksek katlı yapılar bulundurur.

Tarihçe

Tercüman gazetesi sahibi Kemal Ilıcak ile iş adamı Alim Kantarcı’nın ortaklaşa sahip olduğu Karamanlı çiftliği olarak bilinen 6500 dönümlük arazinin mülkiyeti Ilıcak’ın borçları nedeniyle, sırasıyla Pamuk Bank, Emlak Bankası ve TOKİ ye geçer. Emlak Bankası o dönemdeki konut geliştirme projeleri kapsamında, ilk önce ismini “Anatepe uydu kenti” olarak belirlediği bu arazinin 1800 dönümlük kısmını, Eska, Tekfen,Eltes ve Baytur isimli inşaat şirketlerine etap etap inşaa ettirir . 2000’li yıllara girerken Alarko inşaatın da faaliyetleriyle gelişen bölgenin kontrolü TOKİ’ye devredilir. 2002 yılından sonra TEM oto yolunun batı tarafında kalan 2800 dönümlük kısmında da Teknik Yapı, Varyap, Ağaoğlu gibi inşaat şirketlerinin uygulamasına sunan TOKİ Türk emlak sektörüne Batı Ataşehir kavramını da kazandırmış olur.

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat İstanbul – Anıt Nakliyat Ofis, Fabrika, Ev Taşımacılığı İstanbul.

Cep: +90 (532) 512 21 40

Anıt Evden Eve Nakliyat olarak Alibeyköy bölgesinde eşya ve ürünleriniz için 7/24 bize ulaşabilir, yetişmesi gereken ürünleriniz , eşyalarınız ve üretimleriniz için bizle irtibata geçebilirsiniz. Parça eşya nakliyatından (parsiyel eşya) tam eşya taşımaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur.

Evden eve nakliye artık Alibeyköy’de daha rahat ve daha güvenli. Nakliyat şirketimizin personel ve araçları ile Alibeyköy’deki nakliye hizmetinin kalitesini yüksek standartlara taşımaktadır. Alibeyköy müşterilerimiz içleri rahat olarak nakliyat firmamız ile tüm nakliye işlerini yapmaktadırlar.

ALİBEYKÖY

Alibeyköy, İstanbul’un Eyüp ilçesi sınırları içindeki bir semttir. Tarihinde mısır tarlaları ile bilindiğinden günümüzde aynı tarlalardan eser olmamasına karşın semtin girişindeki dev mısır heykelinde de görülebileceği gibi semtin sembolü olarak seçilmiştir.
Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

Tarihçe

Çevresindeki İlçelerce Medeniyetin Başkenti Olarak Bilinir.

Alibeyköy’e adını veren Ali Bey, Karesi Beyliği Emirlerinden Evrenos Gazi’nin oğlu Ali Bey’dir. Orhan Bey’in beyliği ele geçirmesinden sonra Karesi Beyliği Osmanlı hizmetine girmiş ve Evrenos Gazi Rumeli’deki fetih hareketlerinde Orhan Bey’i desteklemiştir. Hizmetlerinden ötürü Orhan Bey, Evrenos Bey’e vakıf için İstanbul’da istediği yerleri bağışlamıştır.

Evrenos Gazi’nin oğlu Ali Bey de zamanının Osmanlı sultanlarından olan Fatih Sultan Mehmet’i fetihlerinde desteklemiş ve o da babası gibi Fatih Sultan Mehmet tarafından iltifat görmüş ve günümüzdeki Alibeyköy semti sınırları içindeki bir çiftliği kendisine mülk olarak vermiştir. Semtin adı da onun işte sözü geçen Ali Bey’den ötürü Alibeyköy olmuştur. Ali Bey 1485 yılında vefat etmiş ve Yenice-i Vardar’daki türbesine gömülmüştür.

Bizans döneminde bir yerleşim yeri olmayan semt Osmanlı’nın kenti fethinden sonra da hızla yerleşime açılmamış hatta 1498 tarihli Osmanlı kayıtlarında semtin nüfusu içinde Ali Bey’in çiftliğindeki çalışanların çoğunluğu oluşturduğu 46 kişi olarak gösterilmiştir.

Osmanlı’nın son döneminde semt 790.000 dönümlük meralarıyla sarayın ve Osmanlı ordusunun et ihtiyacını karşılamak için yetiştirilen kasaplık koyunların beslendiği bir yer haline gelmiş, Cumhuriyet döneminde ise semtin topraklarının miri ve vakıf arazileri halka dağıtılmıştır.

Açılışı Yapılan Eserler

Alibeyköy Nükleer Santrali, Alibeyköy Üniversitesi, Alibeyköy Hipodromu, Alibeyköy Olimpiyat Stadı, Alibeyköy 1. ve 2. Alibeyköy Deresi Köprüleri, Alibeyköy Fen Lisesi, Alibeyköy Borsası, Alibeyköy Torba ve Kova Merkezi